Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

ZBOŽÍ V AKCI


VŠE O NÁKUPU » Poštovné a doprava
Doprava a poštovné

post.jpg

Zásilky předáváme přepravci každý pracovní den. Svoz zásilek z expedičního skladu probíhá kolem 14,00 hodin, většinou stihneme zaslat objednávky zboží (bez dekorování  na zakázku), přijaté do 12,00 hodin. Doručení je zpravidla následující pracovní den, v některých lokalitách i v sobotu. Zásilky obsahující sklo jsou označeny nálepkou KŘEHKÉ!

Zákazník obdrží informace o odeslání e-mailem a v den doručení SMS s telefonem na řidiče a možností přesměrování zásilky na jiný čas, nebo do pobočky PARCELSHOPu.

Při volbě "KŘEHKÝ BALÍK POJIŠTĚNÝ" má kupující v případě poškození zboží nárok na okamžitou náhradu zboží nebo vrácení peněz. Pro plnění pojistného je nutné do 48 hodin od převzetí zásilky zaslat prodejci oznámení o vzniklé škodě a fotografii poškozeného zboží. Bez reklamačních řízení s dopravcem bude zákazníkovi obratem zasláno zboží nové, v případě nedostupnosti zboží, bude zákazníkovi vrácena platba na bankovní účet do 3 pracovních dnů.

Ceník přepravy PPL:

PPL křehký balík pojištěný do 30 kg - 119 Kč, na dobírku - 159 Kč

PPL balík do 40 kg - 98 Kč, na dobírku  - 138 Kč

PPL vícekusová zásilka (40 až 80 kg) - 240 Kč, na dobírku - 280 Kč

PPL balík na Slovensko 249 Kč

_______________________________________________________________

 

post.jpg

Zásilky posíláme v PONDĚLÍ, STŘEDU a ČTVRTEK jako "BALÍK DO RUKY" a "BALÍK NA POŠTU". Zásilky odchází z expedičního skladu kolem 14,00 hodin, většinou stihneme zaslat objednávky došlé týž den do 12,00 hodin.
Doručení je zpravidla do 1-4 pracovních dnů.

Uložení na poště pouze 7 dnů.

Zákazník obdrží informace o odeslání balíku e-mailem a v den doručení SMS od České pošty.

Ceník poštovného:

Křehký balík "DO RUKY" nebo "NA POŠTU" - 200 Kč, na dobírku - 240 Kč - balík je pojištěný proti poškození a ztrátě, případná škoda je nahrazena Českou poštou do 2 týdnů od nahlášení.

_______________________________________________________________

Platba převodem na náš účet

ČÍSLO ÚČTU A VARIABILNÍ SYMBOL PLATBY VÁM SDĚLÍME, JAKMILE PŘIPRAVÍME VAŠÍ OBJEDNÁVKU A ZKONTROLUJEME SKLADOVOU DOSTUPNOST OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ.

_______________________________________________________________

Paletová přeprava DACHSER

Objednávky s hmotností nad 70 kg nebo rozměrné zboží zasíláme na paletách přepravcem DACHSER. Cena je stanovena dle hmotnosti a vzdálenosti. Přesná cena za paletovou přepravu vám bude sdělena před odesláním objednávky.

_______________________________________________________________

Bezplatný dovoz větší dodávky zbožíparcel.jpg

 

Bezplatný dovoz zboží nabízíme na základě předchozí platby převodem na náš účet u objednávek většího objemu. Tato služba je individuální po předchozí nabídce zákazníkovi.